Beoordeling-review Surfs Up van FilmRecensies.TV: 8.0
[ratings]
Surfs Up is een verrassende, originele, komische animatiefilm. Een film die qua timing op een juist moment is uitgekomen waarbij hoofdpersoon(pinguin Cody) de stem kent van talent Shia LaBeouf(Transformers, Disturbia).
Cody raakt na aan uniek bezoek met topsurfer The Big Z(Jeff Bridges) verslaafd aan het (ijs)surfen. Als pinguin die anders is dan anders blijf hij zijn familie en mede-pinguins verbazen met zijn surf-kunsten. Pinguins zijn populair in animatiefilms in 2006 en 2007(onder andere Madagascar en Happy Feet). De manier van vertellen maakt Surfs Up tot een vermakkelijke komedie. De als documentaire verfilmde animatie geeft een originele kijk in het geanimeerde leven van een talentvolle surfer en tevens pinguin.
In het rijtje van Sony Pictures Animation met titels als Open Season, Monster House is Surfs Up een regelrechte hit en verfrissing in animatie-land. Alleen de trailer maakt het al waarde deze film te bekijken. Al is het maar voor de wijsheden van Big Z.
Surfs Up(2007):`100% Coole animatie` + TEASER TRAILER,